|
Klasa Okręgowa » Zamość | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
dzisiaj: 33, wczoraj: 20
ogółem: 1 343 599
statystyki szczegółowe
Klasa A 2009/2010, grupa: Zamość I | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Grom Różaniec | 22 | 54 | 17 | 3 | 2 | 83-26 | 10 | 1 | 0 | 47-8 | 7 | 2 | 2 | 36-18 | ||||||
2. | Relax Księżpol | 22 | 47 | 15 | 2 | 5 | 51-36 | 6 | 1 | 4 | 25-26 | 9 | 1 | 1 | 26-10 | ||||||
3. | Włókniarz Frampol | 22 | 43 | 12 | 7 | 3 | 50-27 | 6 | 3 | 2 | 25-12 | 6 | 4 | 1 | 25-15 | ||||||
4. | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 22 | 41 | 13 | 2 | 7 | 54-42 | 6 | 0 | 5 | 25-24 | 7 | 2 | 2 | 29-18 | ||||||
5. | Piast Babice | 22 | 34 | 10 | 4 | 8 | 43-28 | 6 | 2 | 3 | 28-14 | 4 | 2 | 5 | 15-14 | ||||||
6. | Orzeł Tereszpol | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 35-33 | 3 | 5 | 3 | 19-13 | 4 | 0 | 7 | 16-20 | ||||||
7. | Szumy Susiec | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 42-46 | 4 | 1 | 6 | 17-19 | 3 | 3 | 5 | 25-27 | ||||||
8. | Metalowiec Goraj | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 38-46 | 5 | 2 | 4 | 22-18 | 2 | 1 | 8 | 16-28 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
9. | Aleksandria Aleksandrów | 22 | 24 | 7 | 3 | 12 | 29-47 | 5 | 3 | 3 | 15-15 | 2 | 0 | 9 | 14-32 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2-2 |
10. | Tarpan Korchów | 22 | 23 | 7 | 2 | 13 | 32-50 | 3 | 2 | 6 | 15-22 | 4 | 0 | 7 | 17-28 | ||||||
11. | Albatros Biszcza | 22 | 20 | 5 | 5 | 12 | 39-70 | 3 | 1 | 7 | 25-41 | 2 | 4 | 5 | 14-29 | ||||||
12. | Rakovia Rakówka | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 30-75 | 3 | 0 | 8 | 18-33 | 1 | 2 | 8 | 12-42 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | Grom Różaniec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Relax Księżpol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Włókniarz Frampol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Piast Babice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Orzeł Tereszpol |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Szumy Susiec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | Metalowiec Goraj |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Aleksandria Aleksandrów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Tarpan Korchów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Albatros Biszcza |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | Rakovia Rakówka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 22-23 sierpnia |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 2-1 | Orzeł Tereszpol | |
Tarpan Korchów | 0-1 | Włókniarz Frampol | |
Rakovia Rakówka | 1-3 | Relax Księżpol | |
Aleksandria Aleksandrów | 1-0 | Albatros Biszcza | |
Grom Różaniec | 4-0 | Metalowiec Goraj | |
Piast Babice | 1-1 | Szumy Susiec |
Kolejka 2 - 29-30 sierpnia |
Orzeł Tereszpol | 4-0 | Metalowiec Goraj | |
Albatros Biszcza | 2-3 | Grom Różaniec | |
Relax Księżpol | 2-1 | Aleksandria Aleksandrów | |
Piast Babice | 8-0 | Rakovia Rakówka | |
Włókniarz Frampol | 2-3 | Szumy Susiec | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 4-5 | Tarpan Korchów |
Kolejka 3 - 5-6 września |
Tarpan Korchów | 3-1 | Orzeł Tereszpol | |
w Księżopolu | |||
Szumy Susiec | 2-3 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Rakovia Rakówka | 2-5 | Włókniarz Frampol | |
w Majdanie Starym | |||
Aleksandria Aleksandrów | 0-1 | Piast Babice | |
Grom Różaniec | 4-1 | Relax Księżpol | |
Metalowiec Goraj | 2-2 | Albatros Biszcza |
Kolejka 4 - 12-13 września |
Orzeł Tereszpol | 1-1 | Albatros Biszcza | |
Relax Księżpol | 6-3 | Metalowiec Goraj | |
Piast Babice | 2-4 | Grom Różaniec | |
Włókniarz Frampol | 1-0 | Aleksandria Aleksandrów | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 3-1 | Rakovia Rakówka | |
Tarpan Korchów | 2-2 | Szumy Susiec |
Kolejka 5 - 19-20 września |
Szumy Susiec | 2-0 | Orzeł Tereszpol | |
Rakovia Rakówka | 1-4 | Tarpan Korchów | |
Aleksandria Aleksandrów | 0-0 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Grom Różaniec | 1-1 | Włókniarz Frampol | |
Metalowiec Goraj | 1-1 | Piast Babice | |
Albatros Biszcza | 1-2 | Relax Księżpol |
Kolejka 6 - 26-27 września |
Orzeł Tereszpol | 1-2 | Relax Księżpol | |
Piast Babice | 1-3 | Albatros Biszcza | |
Włókniarz Frampol | 2-0 | Metalowiec Goraj | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 1-4 | Grom Różaniec | |
Tarpan Korchów | 0-1 | Aleksandria Aleksandrów | |
Szumy Susiec | 1-2 | Rakovia Rakówka |
Kolejka 7 - 3-4 października |
Rakovia Rakówka | 2-3 | Orzeł Tereszpol | |
Aleksandria Aleksandrów | 2-1 | Szumy Susiec | |
Grom Różaniec | 6-0 | Tarpan Korchów | |
Metalowiec Goraj | 2-4 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Albatros Biszcza | 2-2 | Włókniarz Frampol | |
Piast Babice | 0-1 | Relax Księżpol |
Kolejka 8 - 10-11 października |
Orzeł Tereszpol | 0-0 | Piast Babice | |
Włókniarz Frampol | 2-2 | Relax Księżpol | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 3-0 | Albatros Biszcza | |
Tarpan Korchów | 2-1 | Metalowiec Goraj | |
Szumy Susiec | 3-3 | Grom Różaniec | |
Rakovia Rakówka | 2-5 | Aleksandria Aleksandrów |
Kolejka 9 - 17-18 października |
Aleksandria Aleksandrów | 3-0 | Orzeł Tereszpol | |
Grom Różaniec | 7-0 | Rakovia Rakówka | |
Metalowiec Goraj | 5-2 | Szumy Susiec | |
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Albatros Biszcza | 3-5 | Tarpan Korchów | |
Relax Księżpol | 1-7 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Piast Babice | 3-2 | Włókniarz Frampol | |
w pierwotnym terminie (17-18 października) odwołany z powodu złego stanu boiska |
Kolejka 10 - 24-25 października |
Orzeł Tereszpol | 2-2 | Włókniarz Frampol | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 2-4 | Piast Babice | |
Tarpan Korchów | 0-1 | Relax Księżpol | |
w Biłgoraju | |||
Szumy Susiec | 1-2 | Albatros Biszcza | |
Rakovia Rakówka | 0-4 | Metalowiec Goraj | |
w Goraju; Rakovia gospodarzem | |||
Aleksandria Aleksandrów | 2-2 | Grom Różaniec |
Kolejka 11 - 31 października |
Grom Różaniec | 4-2 | Orzeł Tereszpol | |
Metalowiec Goraj | 1-0 | Aleksandria Aleksandrów | |
Albatros Biszcza | 6-4 | Rakovia Rakówka | |
Piast Babice | 2-0 | Tarpan Korchów | |
Włókniarz Frampol | 2-2 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Szumy Susiec | 1-4 | Relax Księżpol |
Kolejka 12 - 3 czerwca |
Szumy Susiec | 0-2 | Piast Babice | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Orzeł Tereszpol | 1-2 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w trzecim terminie mecz przerwany w 70. minucie na około 10 minut z powodu deszczu | |||
Włókniarz Frampol | 4-0 | Tarpan Korchów | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Relax Księżpol | 3-0 | Rakovia Rakówka | |
(wo) | |||
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik | |||
Albatros Biszcza | 4-2 | Aleksandria Aleksandrów | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Metalowiec Goraj | 3-2 | Grom Różaniec | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 13 - 20 kwietnia |
Metalowiec Goraj | 0-3 | Orzeł Tereszpol | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Grom Różaniec | 7-1 | Albatros Biszcza | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Aleksandria Aleksandrów | 0-5 | Relax Księżpol | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Rakovia Rakówka | 3-2 | Piast Babice | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Szumy Susiec | 0-1 | Włókniarz Frampol | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej | |||
Tarpan Korchów | 1-2 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej |
Kolejka 14 - 24-25 kwietnia |
Orzeł Tereszpol | 2-0 | Tarpan Korchów | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 2-0 | Szumy Susiec | |
Włókniarz Frampol | 1-1 | Rakovia Rakówka | |
Piast Babice | 5-3 | Aleksandria Aleksandrów | |
Relax Księżpol | 0-4 | Grom Różaniec | |
Albatros Biszcza | 1-6 | Metalowiec Goraj |
Kolejka 15 - 1-2 maja |
Albatros Biszcza | 0-3 | Orzeł Tereszpol | |
Metalowiec Goraj | 0-1 | Relax Księżpol | |
Grom Różaniec | 1-0 | Piast Babice | |
Aleksandria Aleksandrów | 3-3 | Włókniarz Frampol | |
Rakovia Rakówka | 0-2 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Szumy Susiec | 2-1 | Tarpan Korchów |
Kolejka 16 - 8-9 maja |
Orzeł Tereszpol | 1-1 | Szumy Susiec | |
Tarpan Korchów | 4-2 | Rakovia Rakówka | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 3-2 | Aleksandria Aleksandrów | |
Włókniarz Frampol | 3-2 | Grom Różaniec | |
Piast Babice | 0-0 | Metalowiec Goraj | |
Relax Księżpol | 2-2 | Albatros Biszcza |
Kolejka 17 - 15-16 maja |
Relax Księżpol | 3-2 | Orzeł Tereszpol | |
Albatros Biszcza | 3-1 | Piast Babice | |
Metalowiec Goraj | 1-2 | Włókniarz Frampol | |
Grom Różaniec | 3-2 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Aleksandria Aleksandrów | 0-2 | Tarpan Korchów | |
Rakovia Rakówka | 3-2 | Szumy Susiec |
Kolejka 18 - 22-23 maja |
Relax Księżpol | 2-0 | Piast Babice | |
Orzeł Tereszpol | 1-1 | Rakovia Rakówka | |
Szumy Susiec | 3-0 | Aleksandria Aleksandrów | |
(wo) | |||
na boisku 2-2 / udział nieuprawnionych do gry zawodników | |||
Tarpan Korchów | 1-5 | Grom Różaniec | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 5-0 | Metalowiec Goraj | |
Włókniarz Frampol | 6-1 | Albatros Biszcza |
Kolejka 19 - 29-30 maja |
Piast Babice | 1-0 | Orzeł Tereszpol | |
Relax Księżpol | 1-3 | Włókniarz Frampol | |
Albatros Biszcza | 1-5 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Metalowiec Goraj | 1-0 | Tarpan Korchów | |
Grom Różaniec | 5-1 | Szumy Susiec | |
Aleksandria Aleksandrów | 2-0 | Rakovia Rakówka |
Kolejka 20 - 5-6 czerwca |
Orzeł Tereszpol | 6-0 | Aleksandria Aleksandrów | |
Rakovia Rakówka | 1-3 | Grom Różaniec | |
Szumy Susiec | 2-1 | Metalowiec Goraj | |
Tarpan Korchów | 2-2 | Albatros Biszcza | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 0-4 | Relax Księżpol | |
Włókniarz Frampol | 2-0 | Piast Babice |
Kolejka 21 - 12-13 czerwca |
Włókniarz Frampol | 0-1 | Orzeł Tereszpol | |
Piast Babice | 5-0 | Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | |
Relax Księżpol | 3-0 | Tarpan Korchów | |
Albatros Biszcza | 2-8 | Szumy Susiec | |
Metalowiec Goraj | 6-1 | Rakovia Rakówka | |
Grom Różaniec | 5-0 | Aleksandria Aleksandrów |
Kolejka 22 - 20 czerwca |
Relax Księżpol | 2-4 | Szumy Susiec | |
Orzeł Tereszpol | 0-4 | Grom Różaniec | |
Aleksandria Aleksandrów | 2-1 | Metalowiec Goraj | |
Rakovia Rakówka | 3-0 | Albatros Biszcza | |
(wo) | |||
przerwany w 66. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości | |||
Tarpan Korchów | 0-4 | Piast Babice | |
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) | 0-3 | Włókniarz Frampol |
|
KS WŁÓKNIARZ FRAMPOL | 3:3 | SP Victoria Łukowa Chmielek |
2015-08-30, 17:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 4 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 5 | ||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.